Passion for Linen

Loekie kussensloop

Passion for Linen

Loekie kussensloop

De bovenkant is gemaakt van 100% linnen (165 gsm), de onderkant van een bijpassende kleur katoen percale – een perfecte mix van textuur en comfort. Uniek aan Loekie is de knoopsluiting: de kussensloop is afgewerkt met houten knopen

White/White
Selected color:
€39,95
Op voorraad

Waarom kiezen voor House in Style?

+ Eigen productie
+ Gratis verzenden vanaf €75 (NL) en vanaf €100 (BE)
+ Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
+ 1 jaar garantie
Voor uur besteld, morgen in huis! Je hebt nog: 03:39 uur

Passion for Linen Loekie kussensloop

Is het geen beauty? Het Loekie dekbedovertrek en de bijpassende kussensloop combineren natuurlijke charme met stijlvolle details.
De bovenkant is gemaakt van 100% linnen (165 gsm), de onderkant van een bijpassende kleur katoen percale – een perfecte mix van textuur en comfort.

Uniek aan Loekie is de knoopsluiting: de kussensloop is afgewerkt met houten knopen in hartvorm, terwijl het dekbedovertrek voorzien is van extra grote houten knopen – een opvallend detail dat dit ontwerp een warme, ambachtelijke uitstraling geeft.

Het linnenvlas wordt zorgvuldig geselecteerd in Frankrijk en verwerkt in Portugal, onder het OEKO-TEX® keurmerk.
Bovendien is het linnen voorzien van het Europese Linnenkeurmerk – een garantie voor duurzaamheid en herkomst.

Loekie is niet alleen een lust voor het oog, maar ook heerlijk om onder te slapen – fris in de zomer, comfortabel in de winter.

Maattabel    
     
40-80 cm envelop sluiting DE
50-50 cm envelop sluiting sierkussen alle landen
50-75 cm envelop sluiting UK/AUS/US
60-70 cm envelop sluiting NL
65-65 cm envelop sluiting EU/FR/BE
80-80 cm envelop sluiting DE
     

 

Productspecificaties  
   
productie Portugal
materiaal 100 % gewassen linnen 165 gsm, katoen percale